Відкриття рекреаційного місця "Синій Вир" на в'їзді в с. Суходіл Спаської громади.

ДП “Брошнівський лісгосп”, за ініціативи лісничого Суходільського лісництва Миколи Шияна, збудували рекреаційне місце в Суходільському лісництві квартал 1 виділ 5 на в"їзді в село Суходіл “СИНІЙ ВИР”.

Піца від благодійників

Дуже важливо в сьогоднішніх  українських реаліях дарувати людям добро, а у відповідь отримувати позитивні емоції та веселий сміх.

Благоустрій громади у воєнний час

Війна внесла корективи в наше життя. Воно розділилося до і після .  І в цьому "після" ми пристосувалися жити, думати і працювати. То ж як живе Спаська громада в умовах воєнного стану?  Основні зусилля громади спрямовані на допомогу Збройним силам України та надання прихистку внутрішньо переміщеним особам.