Дані ДСНС
- ОГОЛОШЕННЯ
- ДСНС повідомляє!
«Швидше всього наздоганяє та небезпека, яку зневажають»
Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях. Проблема безпеки є, була і буде завжди актуальною в нашому житті.
10 ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ГРОЗИ
Рятувальники нагадують правила поведінки під час грози.
Служба порятунку звертається з проханням дотримуватись та не забувати елементарні правила пожежної безпеки під час відпочинку на природі.
Байдужість та безвідповідальність любителів відпочинку на природі нерідко призводить до лісових пожеж, які завдають значної шкоди лісу та довкіллю загалом. Подібні дії призводять до забруднення навколишнього середовища, а вогонь може перекинутись на лісосмуги та присадибні території. За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви, які росли десятками років, а про збитки годі й казати – лік може йти на мільйони. Величезної шкоди пожежі завдають фауні – гинуть птахи та звірі.