Діти мають право на всі види правових послуг від системи БПД: як їх отримати — у новому лендингу.

Держава гарантує дітям усі види правової допомоги від системи БПД: первинну, наприклад, фахівці системи проконсультують щодо державних гарантій та пільг для дітей, та вторинну — юристи і адвокати допоможуть, зокрема, у справах, які стосуються стягнення заборгованості на утримання дитини, сприятимуть у розвʼязанні інших правових питань.

Правова допомога дітям

Діти мають право на всі види правових послуг від системи БПД: як їх отримати — у новому лендингу.

4 червня - День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації

4 червня - День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації. Цей день нагадує нам про те, що війна – це найбільший злочин людства, коли гинуть навіть найбезневинніші – діти.

Патронат над дитиною - це шанс на щасливе майбутнє

Що таке патронат? Патронат над дитиною — це послуга тимчасового догляду, виховання та реабілітації дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Відповідальність за невиконання або неналежне виконання батьками обов’язків щодо виховання дітей

Законом України «Про охорону дитинства» визначено, що батьки або особи, які їх замінюють, зобов’язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей, поважати гідність дитини, готувати її до самостійного життя та праці.