Осінь в Липовицькому ліцеї!

Осінь чарує нас не тільки барвами природи, але щедротами врожаю. В цьому ми ще раз переконались, коли побачили дійства за участю учнів 3-го, 5-11класів.

Захід в Погорілецькій початковій школі

26 квітня учні та вчителі Погорілецької початкової  школи згадали жертв  однієї з найбільших технологічних катастроф людства – катастрофи на Чорнобильській атомній станції, що сталася 32 роки тому.

учні та вчителі Погорілецької початкової школи  долучилися до всеукраїнської акції "За чисте довкілля"

2 квітня  учні та вчителі Погорілецької початкової школи  долучилися до всеукраїнської акції  "За чисте довкілля", що  активно  стартувала на території Спаської об’єднаної територіальної громади.  Діти  завзято разом  з вчителями подбали про належний санітарний стан довкілля,  прибравши побутове сміття на території шкільного подвіря та біля пам’ятника загиблого воїна  Василя Мельника.    Велика подяка дітям та жителям села, які активно долучилися до заходів по наведенню належного санітарного стану на власних  подвір’ях, прилеглих до них територіях та вулицях               с. Погорілець.

«Круглий стіл» Ціна свободи

У Погорілецькій школи відбулося вшанування героїв, що віддали своє життя за незалежність України. Українці у всі часи та понад усе цінували свою свободу. І значною мірою через це воювати нам доводилось багато і часто. Доводиться і нині захищати себе від нападників і не допустити завоювання території. Хто б міг подумати, що брати до рук зброю доведеться українцям й у третьому тисячолітті. Які вони українські герої різних часів? Змінювались обладунки, зброя, воєнні тактики та способи формування військ. Та незмінним залишився волелюбний дух, незламність і здатність до самопожертви, яка дивує увесь світ. Не раз ми воювали і боролись. Переможемо і цього разу. Бо славні і справжні герої були завжди і не перевелися й досі в Україні.