Цінова ситуація на споживчому ринку у травні 2024 року

Цінова ситуація на споживчому ринку у травні 2024 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики України, інфляція на споживчому ринку у травні 2024р. порівняно із квітнем 2024р. в області становила 0,3%, з початку року – 2,3%, в Україні (дані наведено без урахування тимчасово окупованих російською федерацією територій та частини територій, на яких ведуться (велися) бойові дії) – 0,6% та 2,0% відповідно.

Опитування щодо безбар'єрності

Опитування щодо безбар'єрності

З метою привернення уваги до сучасних викликів забезпечення інклюзивності та доступності обʼєктів інфраструктури для маломобільних груп населення, Івано-Франківським регіональним відділенням ВАОМС “Асоціація міст України” проводиться опитування мешканців територіальних громад області “БЕЗБАРʼЄРНЕ СЕРЕДОВИЩЕ В ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ ПРИКАРПАТТЯ: ОЦІНКА МЕШКАНЦІВ”. Мета даного анкетування - оцінка рівня доступності територіальних громад для маломобільних груп населення та рівня готовності мешканців муніципалітетів щодо підтримки здійснення інвестицій у розвиток інклюзивної інфраструктури шляхом фінансування із місцевих бюджетів. Проведення опитування надасть органам місцевого самоврядування аналітичні дані для розуміння: - загального рівня обізнаності мешканців громад в сфері доступності  та безбарʼєрності; - рівня доступності маломобільних груп населення до окремих груп архітектурних обʼєктів територіальних громад; - ставлення мешканців до інвестицій у розвиток інклюзивної інфраструктури; - бажані джерела фінансування таких видатків. Опитування є анонімним. Посилання на опитувальник: https://forms.gle/HhdVTvEL7Fx3BrtQ8

Поради для населення щодо зберігання та споживання харчових продуктів у разі відключення електроенергії

Поради для населення щодо зберігання та споживання харчових продуктів у разі відключення електроенергії

З метою недопущення ускладнень епідемічної ситуації в області, пов’язаної із споживанням харчових продуктів, які можуть бути небезпечними внаслідок порушення температурних умов їх зберігання, Головне управління Держпродспоживслужби у  Івано-Франківській області рекомендує громадянам дотримуватись  наступних порад.