«Насіння Перемоги»

Спаська територіальна громада стала учасником проекту «Програма підтримки продовольчої безпеки «Згуртовані громади». Отримувач гуманітарної допомоги  Всеукраїнська асоціація громад в рамках ініціативи «Насіння Перемоги», що реалізується за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) отримала насіння овочів від міжнародних компаній Bayer, Gowan Seed Company, Enza Zaden, Syngenta, яке передано 35 домогосподарствам громади.

Wi-Fi зони в адмінбудівлях Спаської громади!

Війна в Україні та продовження атак збройних сил рф на енергетичну інфраструктуру України — причина постійних віялових та екстрених відключень від постачання електроенергії цілих населених пунктів та областей. У цій ситуації мирні громадяни опиняються в інформаційному вакуумі через відсутність зв'язку бездротового інтернету. Також це не дозволяє повноцінно працювати.

Семінар “Синдром професійного вигорання”.

Семінар спрямований на розкриття теоретичних аспектів поняття емоційне вигорання, основних ознак та причин виникнення даного стану. Ознайомлення працівників різної сфери діяльності з основними методами саморегуляції щодо профілактики професіональних стресів та регуляції свого психологічного стану і зниженню психоемоційного напруження.      Професійне вигорання проявляється і на фізичному, і на емоційному рівнях. Постійна втома, головний біль, поганий сон або безсоння, різкі перепади настрою, пригніченість – усе це ознаки професійного вигорання. У такому стані знижується продуктивність. Людина не може впоратися зі звичним навантаженням і виконує менше завдань, а тому буває не задоволена собою. А ще складно спокійно реагувати на конфліктні ситуації, тримати себе в руках під час спілкування з колегами, батьками, вихованцями. Мета: навчити людей виявляти симптоми професійного вигорання і ефективно долати його.        "Здобути і зберегти своє здоров’я може  тільки сама людина" М.М. Амосов «Кодекс здоров’я».

«Робота з дітьми, що отримали травматичний досвід під час війни».

В рамках проєкту «Поміж книг» відбувся черговий тренінг на тему: «Робота з дітьми, що отримали травматичний досвід під час війни», автором якого є Світлана Ройз.      Тренінг проведено для того, щоб створити місток переходу з минулого, теперішнього у  майбутнє (оскільки, стрес і травма позбавляють відчуття часу).

Невидимі дари: знаходь свою силу!

Маленькі здобувачі освіти Спаського ліцею були залучені до гри «Невидимі дари: знаходь свою силу», яка спрямовує до рефлексій, самопізнання та емоційного зцілення.

Тренінг "Як спілкуватися з військовими та їх родинами " .

13 листопада відбувся  тренінг  «Як спілкуватися з військовими та їх родинами». На тренінгу були присутні працівники ЦНАП, відділу соціальної роботи з населенням та обслуговуванням на дому, відділу служби у справах дітей, відділу економіки, інвестиції та зовнішніх зв’язків, відділу культури, туризму та молоді.