Семінар “Синдром професійного вигорання”.

Семінар спрямований на розкриття теоретичних аспектів поняття емоційне вигорання, основних ознак та причин виникнення даного стану. Ознайомлення працівників різної сфери діяльності з основними методами саморегуляції щодо профілактики професіональних стресів та регуляції свого психологічного стану і зниженню психоемоційного напруження.      Професійне вигорання проявляється і на фізичному, і на емоційному рівнях. Постійна втома, головний біль, поганий сон або безсоння, різкі перепади настрою, пригніченість – усе це ознаки професійного вигорання. У такому стані знижується продуктивність. Людина не може впоратися зі звичним навантаженням і виконує менше завдань, а тому буває не задоволена собою. А ще складно спокійно реагувати на конфліктні ситуації, тримати себе в руках під час спілкування з колегами, батьками, вихованцями. Мета: навчити людей виявляти симптоми професійного вигорання і ефективно долати його.        "Здобути і зберегти своє здоров’я може  тільки сама людина" М.М. Амосов «Кодекс здоров’я».

«Робота з дітьми, що отримали травматичний досвід під час війни».

В рамках проєкту «Поміж книг» відбувся черговий тренінг на тему: «Робота з дітьми, що отримали травматичний досвід під час війни», автором якого є Світлана Ройз.      Тренінг проведено для того, щоб створити місток переходу з минулого, теперішнього у  майбутнє (оскільки, стрес і травма позбавляють відчуття часу).

Невидимі дари: знаходь свою силу!

Маленькі здобувачі освіти Спаського ліцею були залучені до гри «Невидимі дари: знаходь свою силу», яка спрямовує до рефлексій, самопізнання та емоційного зцілення.

Тренінг "Як спілкуватися з військовими та їх родинами " .

13 листопада відбувся  тренінг  «Як спілкуватися з військовими та їх родинами». На тренінгу були присутні працівники ЦНАП, відділу соціальної роботи з населенням та обслуговуванням на дому, відділу служби у справах дітей, відділу економіки, інвестиції та зовнішніх зв’язків, відділу культури, туризму та молоді.

Що значить патріотизм у житті сучасної людини?

1 листопада відбувся семінар-тренінг на тему: «Що значить патріотизм у житті сучасної людини?»      Патріотизм передбачає любов до духовних, культурних і матеріальних цінностей своєї Батьківщини, бажання збереження її характерних особливостей, її культурного надбання та захист інтересів своєї громади, народу в цілому.      Саме національно-патріотичне виховання забезпечує всебічний розвиток особистості, розвиток здібностей та обдарувань дитини, збагачення на цій основі інтелектуального потенціалу народу, його духовності, культури, виховання громадянина України, здатного до самостійного мислення, суспільного вибору і діяльності.      Що робить нас патріотами?      Патріот, по-перше, любить та прагне розвивати свою рідну країну, по-друге, намагається захистити та зробити так, щоб інші люди поважали його країну. Справжнім патріотом України є людина, яка не тільки думками, а й діями показує любов та відданість до своєї країни.