ДП “Брошнівський лісгосп”, за ініціативи лісничого Суходільського лісництва Миколи Шияна, збудували рекреаційне місце в Суходільському лісництві квартал 1 виділ 5 на в"їзді в село Суходіл “СИНІЙ ВИР”.

     В мальовничому місці Карпат поблизу гірської річки Чечва зроблено альтанки для відпочинку, лавочки, столи, великий дитячий майданчик, мангал, ігровий майданчик, інформаційні стенди, облаштовані місця для вогню, місця для наметів, стоянка для автомобілів, смітники, туалет.

    На освяченні і відкритті зони відпочинку з місцевими парохами села Суходіл були присутні голова Спаської ТГ Микола Медвідь, староста села Суходіл Іван Шойла, директор лісгоспу Андрій Станкевич, головні спеціалісти, лісничі підприємства та місцеві жителі.

     Кожен рекреаційний пункт – це сучасні альтанки, кухня, зручні печі, місця для відпочинку та дитячі майданчики. Все це обов’язково захищено мінералізованими смугами, щоб унеможливити пожежі.Такі пункти розташовані вздовж трас. Знайти зручний для себе варіант можна на карті https://forestry.org.ua/offer/pub21/uk-1/.

Відвідування безкоштовно!

Тож запрошуємо в гості! Головне – це безпечно і комфортно!