Заклади освіти Спаської громади отримали інвентар від благодійних організацій!

Нести добро у світ - благородна справа!    А робити добрі справи для нашого підростаючого покоління - це вклад у наше майбутнє, у добробут, у безпеку та розвиток наших дітей!     Саме цим із дня в день займається організація UNICEF Ukraine спільно із ГО «Сильно», за що їм уклінно дякуємо!    За сприяння голови Калуської військової адміністрації Жанни Табанець та депутата обласної ради Івана Депутович, ліцеї та гімназії Спаської громади отримали спортивні бокси та гігієнічні набори!    Окрему подяку хочемо висловити депутату обласної ради Назарію Іванів за організацію доставки інвентаря до закладів освіти!    Нехай всі ваші добрі вчинки повернуться до вас сторицею!

З Днем конституції України!!!

Прийняття народом свого найголовнішого Закону знаменує народження вільної держави. Так нехай ця дата в календарі не стане для нас порожнім звуком і кожен з громадян з гідністю зможе сказати, що ми дійсно маємо ту країну, яку ми заслуговуємо, і ті закони, які прийняли самі.