Ради з питань ВПО при Івано-Франківській облдержадміністрації.

На Прикарпатті активно працює Рада з питань внутрішньої переміщених осіб при Івано-Франківській обласній державній (військовій) адміністрації. Ради з питань ВПО це «голос» внутрішніх переселенців. Її роль полягає в адвокації прав та інтересів ВПО. Вона має давати владі зворотній зв’язок щодо того, якими є потреби переселенців у тій чи іншій громаді, і якою є результативність роботи з їх підтримки.      Долучайтесь до соціальних мереж обласної Ради. Будьте частиною «голосу» ВПО задля об’єднати зусилля щодо  забезпечення та захисту прав, інтересів ВПО в приймаючих територіальних громадах.

Літня школа для ВПО

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку ЮСЕЙД (USAID) запрошує молодь взяти участь у молодіжній літній школі «Разом до успіху».