Вітання з професійним святом!

Сьогодні, 6 вересня, професійне свято у працівників ЦНАПу!    Щиро вітаємо найкращий колектив ЦНАПу Спаської сільської ради ТГ зі святом!    Бажаємо вам, наші чарівні дівчата, невичерпної енергії, натхнення, професійного росту, радості від життя, мирного неба та душевного спокою!    За три роки ви пройшли непростий шлях, тому що обрання власного шляху розвитку - це завжди виклик.      Саме головне, що сьогодні команда Спаського центру надання адміністративних послуг працює ефективно, забезпечує високу якість надання адміністративних послуг, росте та розвивається у своїй царині. Працюємо разом, задля перемоги!💙💛

Оцініть якість надання адміністративних послуг!

11 серпня 2021 р. уряд ухвалив постанову № 864 «Питання організації моніторингу якості надання адміністративних послуг», якою затвердив Порядок проведення моніторингу якості надання адміністративних послуг та оприлюднення інформації про результати моніторингу якості надання адміністративних послуг та передбачено завдання до 30 грудня 2021 року провести пробну зовнішню оцінку рівня задоволеності суб’єктів звернення.

Паспорт громадянина України (ID - картка)

Під час дії правового режиму воєнного стану особливої важливості набувають питання оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянтво України, зокрема, для тих, хто перемістився з тимчасово окупованої території України.

Припинення послуги реєстрації об'єктів підвищеної небезпеки

Інформуємо, що надання адміністративної послуги з реєстрації об'єктів підвищеної небезпеки та виключення об'єкта підвищеної небезпеки з Державного реєстру об'єктів підвищеної небезпеки через центри надання адміністративних послуг припинено.