СПАСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

бюджету участі Спаської сільської ради

об’єднаної територіальної громади

на 2019-2021 роки

Керуючись ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою зміцнення територіальної громади шляхом надання її мешканцям можливості прийняття спільних виважених рішень та вирішення основних питань розвитку громади через запровадження сучасних демократичних механізмів взаємодії громадян із органами влади, підвищення громадянської активності населення,з метою запровадження бюджету участі у Спаській сільській раді об’єднаної  територіальної громади, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму бюджету участі Спаської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки (Додаток 1).
  2. Затвердити Положення про Бюджет участі Спаської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки (Додаток 2).
  3. Встановити, що під час формування бюджету об’єднаної територіальної громади Спаської сільської ради ОТГ на наступні бюджетні періоди щорічно у рамках Бюджету участі у проекті бюджету в межах відповідних бюджетних програм передбачаються кошти для реалізації громадських проектів, відібраних відповідно до цього Положення.
  4. Затвердити Форму подання проекту, Картку аналізу проекту та Бланк голосування за проект Бюджету участі Спаської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки (Додаток 3, 4, 5).
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та управління комунальною власністю / Г.Рішко/.

Спаський сільський голова                                             Микола Медвідь