18 жовтня - Європейський день протидії торгівлі людьми!

Торгівля людьми вважається сучасною формою рабства, і розглядається на міжнародному рівні як злочин, що карається законом.      З нагоди цієї дати в бібліотеці с. Погорілець було проведено бесіду "Торгівля людьми - це сучасний прояв рабства". Ми обговорили причини торгівлі людьми, форми, ознаки та небезпечні наслідки. Дуже важливим завданням сьогодні є підвищення проінформованості людей про цю проблему тому, що торгівля людьми є одним з найбільш масових порушень прав і свобод людини!

До Всеукраїнського Дня бібліотек. Інформаційна хвилина "Скарбниці мудрості людської " в бібліотеці с. Погорілець.

Щорічно 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Бібліотека-море книг. Бібліотека-храм науки... Переступайте наш поріг, Беріть скарби нетлінні в руки!      З нагоди свята в бібліотеці с.Погорілець було проведено інформаційну хвилину " Скарбниці мудрості людської " відвідувачами якої були учні Погорілецької школи.Вони взяли участь у цікавій вікторині, питання якої були пов'язані з бібліотекою та книгами. Бо бібліотека-це справжня скарбниця,яка зберігає пам'ять і мудрість народу.

День села Погорілець.

2 червня 2019 року село Погорілець святкувало день села. Громада Погорільця чисельно зібралась на свято. Перешкодою для забави не став дощ. На початку свята парох с. Погорілець Роман Мазур поблагословив  жителів села та прочитав спільну молитву з громадою.  З вітальними промовами виступили секретар сільської ради Мирослава Марків та заступник сільського голови Василь Ільків.      Своїми колоритними виступами громаду тішили колективи с. Луги, с. Спас, с. Підсухи, учні Погорілецької початкової школи та інші учасники дійства.

ОЙ, НА ІВАНА, ОЙ, НА КУПАЛА

У ніч з 6 на 7 липня в Україні відзначають одне з найяскравіших свят – Івана Купала. Воно наповнене піснями, танцями, хороводами, а з заходом сонця – Купальським вогнищем. Купальська ніч, за переказами, є найдивовижнішою ніччю у році.

11 травня 2018 року у селі Погорілець відбувся святковий концерт присвячений Дню Матері «Мама, Матінка, Матуся». Свято розпочалося зі слів привітання Спаського сільського голови ОТГ Миколи Петровича Медвідь, який висловив слова вдячності за неоціненний скарб – життя та вручив подяки Матерям-Героїням та багатодітним мамам. Захід продовжили учні школи, які продемонстрували свої таланти та створили святковий настрій. Особливо зворушливим був танець «Мамина хустка» учнів Погорілецької школи та конкурс «Впізнай маму», де вкотре ми переконались про тісний зв’язок матері  та дитини. На завершення свята діти подякували батькам за нелегку працю, любов, відданість та турботу.