З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності сільської ради, врахування громадської думки під час прийняття важливих рішень для територіальної громади, на підставі рішення виконавчого комітету №59 від 07.06.2022р. «Про проведення громадського обговорення  та громадських слухань щодо перейменування вулиці Пушкіна (с. Спас)».  

Спаська сільська рада провела громадське обговорення щодо перейменування вулиці Пушкіна в с. Спас  Калуського району Івано-Франківської області у формі консультацій з громадськістю  на офіційному веб-сайті Спаської громади - Spaska.gromada.org.ua для вивчення громадської думки.

Відповідні повідомлення пропозицій та зауважень у визначений термін на адресу сільської ради не надходили. Громадське обговорення у формі опитування жителів вулиці проводилося членами комісії з перейменування вулиці Пушкіна  визначених рішенням виконкому  №59 від 07.06.2022 р.

Згідно проведеного опитування встановлено :

- кількість жителів вул. Пушкіна в с. Спас, які є громадянами України і мають право голосу на виборах -  44 особи;

- загальна кількість жителів, яка прийняли участь у громадському обговоренні - 26 осіб;

- загальна кількість учасників громадського обговорення, які підтримали  пропозицію про перейменування вулиці Пушкіна на вулицю Джерельна - 24    особи.

 

     Начальник відділу земельних відносин,

архтектури та житлово-комунальних

господарств                                                                                                Лілія   Гуйван