"Як допомогти дитині впоратися з агресіє'ю".

Прояв агресії від дитини часто сприймається дорослими негативно. Врешті, агресія є природною людською емоцією.Впоратись з агресією й дорослому не завжди до снаги. Дітям й годі.

БО "БФ Карітас". Суспільні виклики.

У бібліотеці с. Спас відбувся круглий стіл за участі жителів громади та фасилітатора з розвитку громад БО «БФ Карітас» Віктора Гончаренко.

4 червня - День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації. Цей день нагадує нам про те, що війна – це найбільший злочин людства, коли гинуть навіть найбезневинніші – діти.

Святкування 22 — річниці Конституції України

З нагоди святкування 22 — річниці Конституції України, в Народному Домі с. Спас було проведено літературно — музичну композицію «УКРАЇНА — ЦЕ МИ». Головною метою якої була — любов до рідної землі, розуміння відповідальності кожного із нас.... ...Люби її любов'ю сина, Будуй, твори, оберігай, Щоб райдуга золото-синя Щодня вінчала Рідний Край....

Міжнародний День Батька

17 червня у Народному Домі с. Спас відбувся масовий захід «Тату, таточку, татусю» присвячений Міжнародному Дню Батька. Низький уклін Вам за Вашу любов, доброту, розуміння. Адже саме ТАТО – людина, яка ніколи не зрадить, яка підтримає та зрозуміє…..

Всеукраїнський день сім'ї

В Народному домі с. Спас, 20.05.2018 р., проходив захід, присвячений Всеукраїнському дню сім’ї «Стежина від батьківського порога». На святі звучали пісні у виконанні учнів ліцею та завідуючої сектором культури Мар’яни Мельник. Прозвучала декламація віршів у виконанні Дениса Максимів та Уляни Медвідь. А також були проведені жартівливі конкурси для батьків ведучими Наталією Медвідь, Боженою Бачкур та завідуючою бібліотекою Лілією Дубровною. Організатором цього дійства виступала директор Народного дому Ірина Руда.

виставка вишиванок

В Народному домі с. Спас проходила виставка вишиванок, присвячена міжнародному дню вишиванки. Вони були виготовлені майстринями с. Спас: Юрчишин Парасковія Михайлівна, Горан Ганна Василівна, Максимів Марія Миколаївна, Максимів Ольга Григорівна, Бачкур Анастасія Миколаївна, Марків Мирослава Миколаївна, Медвідь Ярослава Іванівна. Виставку зібрали і оформили: директор Народного дому Ірина Руда, завідувач бібліотекою Лілія Дубровна та працівник бібліотеки Ольга Максимів.