Понад 6 тисяч осіб були працевлаштовані за сприяння служби зайнятості від початку року

У січні – липні 2023 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 3,0 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 7,7 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 5,6 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 72,4%.

Від початку року 752 безробітні особи взяли участь у суспільно корисних роботах

Суспільно корисні роботи – це один із видів тимчасової зайнятості, який має оборонний характер або ж слугує для ліквідації надзвичайних ситуацій, які виникли в період воєнного стану. Основна мета організації та проведення таких робіт – це задоволення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань та сил цивільного захисту у зв’язку з військовою агресією з боку російської федерації проти України, забезпечення функціонування економіки та системи забезпечення життєдіяльності, в тому числі соціально незахищених верств населення.

Від початку року 144 подавачі заяв з Івано-Франківщини отримали позитивне рішення Державного центру зайнятості щодо надання їм мікрогрантів

За підсумками десятого періоду подачі заяв на отримання мікрогрантів, який тривав з 5 по 18 червня 2023 року, Івано-Франківська область посіла третє місце за кількістю прийнятих Державним центром зайнятості позитивних рішень.