Тренінгова програма «Допомога допомагаючим»

ГО «Вектор прав людини» запрошує до участі у поглибленій тренінговій програмі «Допомога допомагаючим» для спеціалістів та спеціалісток, які надають правову, психологічну та психосоціальну допомогу потерпілим від війни рф проти України.

Видання ГС "Національної Асамблеї людей з інвалідністю України"

Громадська спілка "Всеукраїнське громадське обєднання "Національна Асамблея людей з інвалідністю України" (НАІУ) з початку активних воєнних дій в Україні працює над покращенням умов життєдіяльності осіб з інвалідністю.

Призначення пенсії у разі втрати годувальника членам сім’ї, зниклих безвісти у зв’язку зі збройним конфліктом

Інформація про осіб зниклих безвісти під час збройної агресії росії зібрана у Єдиному реєстрі зниклих безвісти. На підставі витягу з реєстру люди зможуть звернутися до Пенсійного фонду, або через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України , щоб отримати пенсію по втраті годувальника непрацездатним членам сімʼї.

єВідновлення - грошова компенсація на ремонт пошкодженого житла

10 травня стартувала програма  "єВідновлення", в рамках якої можна отримати до 200 тисяч гривень компенсації на відновлення покодженого майна через війну. Витратити ці кошти можна буде на будівельні матеріали чи послуги підрядників, які є учасниками програми.

Психологічна і правова допомога онлайн. Довідник провайдерів, які надають психологічну та правову допомогу постраждалим від війни РФ проти України.

За результатами оритування команда ГО "Вектор прав людини" підготувала "Довідник провайдерів, які надають психологічну та правову допомогу постраждалим від війни рф проти України".