Тренінгова програма «Допомога допомагаючим»

ГО «Вектор прав людини» запрошує до участі у поглибленій тренінговій програмі «Допомога допомагаючим» для спеціалістів та спеціалісток, які надають правову, психологічну та психосоціальну допомогу потерпілим від війни рф проти України.

Видання ГС "Національної Асамблеї людей з інвалідністю України"

Громадська спілка "Всеукраїнське громадське обєднання "Національна Асамблея людей з інвалідністю України" (НАІУ) з початку активних воєнних дій в Україні працює над покращенням умов життєдіяльності осіб з інвалідністю.

Призначення пенсії у разі втрати годувальника членам сім’ї, зниклих безвісти у зв’язку зі збройним конфліктом

Інформація про осіб зниклих безвісти під час збройної агресії росії зібрана у Єдиному реєстрі зниклих безвісти. На підставі витягу з реєстру люди зможуть звернутися до Пенсійного фонду, або через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України , щоб отримати пенсію по втраті годувальника непрацездатним членам сімʼї.