В бібліотеці с. Луги проведено бесіду "Діти не для продажу"!

Торгівля людьми – здійснення з метою експлуатації вербування, перевезення, передачі, приховування чи отримання людей шляхом погрози силою або її застосування чи інших форм примусу, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою чи вразливістю стану або шляхом підкупу у вигляді платежів чи вигод для одержання згоди особи, яка контролює іншу особу. Таке визначення торгівлі людьми дає ”Протокол з попередження торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми”, який доповнює Конвенцію ООН про боротьбу з транснаціональною організованою злочинністю.

Луги - вітаємо з днем села!

День села – особливе свято, яке об’єднує всіх хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось. Тож нехай це свято принесе Вам та вашим родинам щастя, добробут та злагоду. Міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру Вам та Вашим близьким. Нехай живе рідне село, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині.

Найщиріші вітання

Я, — українка. Є у мене право, На рідну мову, на свою державу,  На гордий прапор золотисто-синій, На щастя жити у такій країні! 28 червня у клубі с. Луги на високому рівні відбулось святкування 22 — річниці Конституції України, де учасники продемонстрували свій патріотизм та любов до рідної Батьківщини. Нехай Конституція забезпечує нам, українцям, повноцінне життя і дає можливість самореалізації.... Зі Святом Конституції України.

13 травня в Лугівській гімназії відбулося свято присвячене Дню Матері

13 травня в Лугівській гімназії відбулося свято присвячене Дню Матері під назвою:  «Благословенне слово - мама». У заході участь брало багато дітей початкових класів, а саме першокласники заспівали жартівливі коломийки, другокласниці виконали танець:  «Мамині помічниці». Сценку: «Дарунок для мамусі» виконали Павлів Тарас учень 3 класу та Павлів Віта учениця 2 класу. Звучала пісня у виконанні хлопчиків 2-3 класів для бабусь та мам під назвою : «Наші матусі – як квіточки, наші бабусі – як зірочки». Учні старших класів приймали актину участь у святі, а саме Грелюк Богдан та Грелюк Борис учні 9 класу виконали пісню: «Мамочко матусе». Угрин Ольга заспівала пісню: «Мама». Учениці 8-9 класів виконали танець: « Мальви», яким вшанували всіх матерів, які втратили своїх синів на війні цього часу. Вчителі Лугівської гімназії проспівали дві пісні: «Боже Україну збережи!» та «Радуйся, Маріє ». Завершився захід піснею у виконанні учнів 9, 8, 5 класів та врученням квітів присутнім мамам.

Інформація про проведення години пам’яті «Чорнобиль немає минулого часу», яка відбулася в приміщенні бібліотеки с. Луги, 25.04.2018р. о 12.00.год

Пам'ять про трагедію незагоєною раною залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий.