Дуже важливо в сьогоднішніх  українських реаліях дарувати людям добро, а у відповідь отримувати позитивні емоції та веселий сміх.

Сьогодні Спаську громаду відвідали благодійники з міжнародної організації БО"Siobhanі Еrust" та БО "Єврокарпаська ініціатива", які створити феєрію свята для малечі.

Біля Народного дому в селі Спас волонтери випікали та частували присутніх гарячою піцою та морозивом.

Карпатським краєм ширився дзвінкий дитячий сміх, який в серцях присутніх відбився теплом та залишив незабутні враження від відвідин громади благодійниками.

Сільський голова Микола Медвідь висловив щиру подяку волонтерам з США, Франції, Шотландії та інших країн за підтримку українців в часи війни.

Одночасно голова громади вручив подяки та символічні подарунки організаторам цього дійства.