Сторінка на стадії наповнення

Результати конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в населених пунктах Спаської сільської ради!

Протокол засідання конкурсної комісії з питань визначення виконавця послуг з організації збирання та вивезення побутових відходів, що утворюються на території Спаської сільської ради.

Продовження терміну проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в населених пунктах Спаської сільської ради!

Проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з організації збирання та вивезення побутових відходів, що утворюються на території Спаської сільської ради відбудеться 08.02.2024 р. за адресою: 77624, с. Спас, вул. Січових Стрільців 79, Калуський р-н, Івано-Франківська обл.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в населених пунктах Спаської сільської ради!