ОПИС ГЕРБА

Геральдичні фігури нанесені на щит іспанського типу. Така форма типова для давніх та сучасних гербів українських населених пунктів.

Декоративний зелений картуш, що підтримує щит, прикрашений жовтими дубовими листочками. Це символізує природне багатство території громади. Верхня частина герба увінчана золотою короною, такою ж, як у галки із герба Івано-Франківської області. Таким чином, підкреслено територіальну приналежність Спаської ТГ.

Поле щита поділено на три частини.

Верхня частина -  це зображення гір та лісу, монастиря та оленя на білому фоні. Це символізує безцінні лісові багатства Прикарпаття. Також підкреслено давність поселення та існування на території Спаської ТГ чоловічого монастиря в урочищі Підманастир, який був зруйнований монголо-татарами. Біле тло означає екологічно чисте довкілля.

Нижня частина поділена на два рівномірні поля.

Зліва, на синьому тлі розташована чорна нафтова вишка. Нафта - це основна корисна копалина на даній території. Тут розташовано 52 нафтові свердловини.

Справа, зображено солярний знак - бойківська розетка, що підкреслює приналежність жителів Спаської ТГ до етнічної групи бойків.

В запропонованому гербі закладено потенціал в плані можливого розширення громади.

ОПИС ПРАПОРА

Прапор громади являє собою полотнище ширина і висота якого становить 1 х 1,5 метри. Поле прапора поділене на три  горизонтальні частини: нижня - синя,  верхня - жовта,  посередині - біла.

По центру розміщено бойківську розетку таку ж як на гербі.

Пояснення кольорів:

- зелений  колір –  надія, достаток, свобода, радість, а також символ лісів, рослинності.

- синій колір – символ краси, величі, вірності, честі, слави, щирості, символ неба.

- золотий (жовтий) колір – символ могутності, багатства, справедливості, благородства, милосердя.

- білий колір -  символізує чистоту, незаплямованість, невинність, доброчесність, радість.

ОПИС ЛОГОТИПА

Тло логотипу зеленого кольору, що переливається від світло-зеленого до темно-зеленого.  Це символ  надії, достатку, свободи, радості, а також лісів, рослинності.

На зеленому тлі також виділяються дві ялинки, що гармонійно обіймають білі літери "с"  назви "Спаська ОТГ". Знову ж таки, підкреслено лісові багатства, що займають значну частину території громади.

Абревіатура ОТГ, також зашифрувала в собі елементи, які є на іншій символіці Спаської ТГ. Зокрема, літера "О", виконана у формі бойківського солярного знаку, а літера "Т" у вигляді нафтової вишки.

Можна сміливо констатувати, що символіка Спаської ТГ продумана, витримана в єдиному стилі та має перспективу в плані можливого розширення громади.