Відео-проєкт – «Немаленькі люди» – це 31 серія короткометражних фільмів про молодь, яка радикально змінила своє життя через війну. Герої циклу представляють різні регіони, мають різні історії змін, проте всіх їх єднає чітко визначена громадянська позиція – бути громадянами своєї країни, допомогти їй вистояти і перемогти. Герої серіалу обрали різні шляхи для себе: хтось пішов до лав ЗСУ, хтось став госпітальєром, військовим медиком, волонтером - про нові для себе ролі, складнощі і перемоги.

Запрошуємо приєднатись до загальнонаціонального проєкту «Єдина Україна»

«Єдина Україна» — це всеукраїнська акція, спрямована на формування української громадянської ідентичності. Українцям розповідатимуть про історичні факти, що були вагомими для історії Незалежності нашої країни.