Вишиванки – символ Батьківщини,

Дзеркало народної душі,

В колисанці купані хвилини,

Світло і тривоги у вірші.

17 травня в клубі с. Погорілець відбулося свято вишиванки «Вишиванка – оберіг моєї душі».

У проведенні свята брали участь учні школи. Хруняк Діана, Демид Назар та Ковальчук Анастасія розказали віршики про вишиванку. Дівчатка-україночки виконали танець «Вишиванка моя, вишиванка».  В кінці свята прозвучала пісня «Сорочка мамина»  у виконанні маленьких артистів.

Бібліотекар Коваль Леся Ігорівна розповіла про вишиванки, їхнє значення в житті людини, про символіку вишивки, звичаї і традиції нашого народу, пов’язані із використанням вишитих рушників. Слухаючи розповідь, діти мали змогу доторкнутися до прадавнього скарбу, що не губиться у віках.

Цікавою та пізнавальною була розповідь завідувача клубу Тринів Надії Дмитрівни про вишиванку, а саме: чому український національний одяг полюбився цілому світу.

Після свята всі мали змогу оглянути виставку-експозицію «А над світом українська вишивка цвіте», де були представлені українські вишиванки, вишиті рушники – те, без чого важко уявити українську культуру, побут, історію.