Умови конкурсу малюнків на тему:

«Мужність і відвага крізь покоління»

у рамках обласної акції «Незламна мужність поколінь»

Конкурс малюнків проводиться у рамках обласної акції «Незламна мужність поколінь», метою якої є вшанування захисників України та відзначення 80-річчя створення УПА. Він спрямований на виховання патріотизму підростаючого покоління та надання дітям можливості для реалізації власних творчих здібностей.

До конкурсу запрошуються художні роботи молоді:

• І вікова категорія – 1-4 класи;

• ІІ вікова категорія – 5-10 класи.

Час проведення конкурсу з 18 вересня – 9 жовтня 2023р. Просимо в цей період подати художні роботи у електронному форматі на пошту (oxana2205o@gmail.com). У надісланому повідомленні просимо вказувати автора (ПІБ), клас, назву роботи, село.

Малюнки учасників з 12 жовтня у трьохденний термін висвітлюватимуть на Facebook сторінці і за допомогою вподобайок обиратимуть найкращі роботи. Десять найкращих художніх робіт будуть представлені на тематичному заході, який відбудеться 21 листопада 2023р.

Трьох переможців буде нагороджено заохочувальними призами!