Надання дозволу на влаштування дитини до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей.

І. Платність:  Безоплатно.

ІІ. Необхідні документи:

1.Заяву одного з батьків або осіб, які їх замінюють, про тимчасове влаштування дитини до закладу на цілодобове перебування із зазначенням строку та причини влаштування (за зразком).

2.Копія паспорта заявника;

3.Копія свідоцтва про народження дитини та ідентифікаційний номер;

4.Довідку ЦНАП про місце реєстрації дитини;

5.Копія посвідчення дитини з інвалідністю (у разі наявності);

6.Акт оцінювання потреб сім’ї/особи (дитини) за формою, затвердженою Мінсоцполітики (Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – вул. Пушкіна, 9а, м. Калуш);

7.Висновок комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, що складається фахівцями інклюзивно-ресурсного центру (Інклюзивно-ресурсний центр Калуської міської ради – вул. Підвальна, 16, м. Калуш);

8.Індивідуальний план реабілітації для дитини з інвалідністю.

ІІІ. Строк надання послуги:  30 календарних днів.

ІV. Результат надання послуги:

Рішення виконавчого комітету Спаської сільської ради.

V. Порядок та спосіб надання документів:

Заявник для одержання послуги звертається до служби у справах дітей особисто або через законного представника до служби у справах дітей. Під час оформлення послуги при собі мати оригінали всіх документів.

VI. Спосіб отримання відповіді:

Особисто у службі у справах дітей або за нотаріально посвідченим дорученням.

VII. Підстава:

Порядок зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 р. № 586.