Інформація щодо проєкту «Автошкола для осіб з інвалідністю»

Нині серед громадян України користується попитом послуга з отримання посвідчення водія. Серед охочих кермувати автівкою є й люди з інвалідністю. Саме тому в Україні було створено автошколи для осіб з інвалідністю. «Автошколи для осіб з інвалідністю» – це флагманський проєкт Міністерства внутрішніх справ України, який реалізується у рамках ініціативи «Без бар’єрів» Першої леді України Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ.

Сотні програм підтримки ВПО, ветеранів та людей з інвалідністю доступні в «Єдиному вікні послуг» служби зайнятості

Сервіс «Єдине вікно послуг» https://www.dcz.gov.ua/onewindow від Державної служби зайнятості об’єднав 459 програм підтримки для ВПО, людей з інвалідністю та ветеранів, які працюють у регіонах України. Тепер вся інформація про послуги служби та інших недержавних і громадських організацій зібрана в одному місці.

Громадська організація "uBoost" запускає безкоштовний позашкільний освітній проєкт для проактивних підлітків!

Ідея програми uBoost полягає в стимулюванні економічного зростання регіонів через навчання підлітків підприємництву та розвитку необхідних гнучких навичок (soft-skills). Програма має на меті формувати з підлітків активних членів громад, які будуть обізнані у сфері підприємництва, зможуть проходити стажування в компаніях своїх регіонів, втілювати свої ідеї та сприяти розвитку своїх міст та громад.