«Насіння Перемоги»

Спаська територіальна громада стала учасником проекту «Програма підтримки продовольчої безпеки «Згуртовані громади». Отримувач гуманітарної допомоги  Всеукраїнська асоціація громад в рамках ініціативи «Насіння Перемоги», що реалізується за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) отримала насіння овочів від міжнародних компаній Bayer, Gowan Seed Company, Enza Zaden, Syngenta, яке передано 35 домогосподарствам громади.

Заборона в'їзду на територію лісового фонду області

На виконання розпорядження обласної державної адміністрації - обласної військової адміністрації від 15.04.2024 р №219 повідомляємо жителів громади про встановлену заборону в'їзду на територію лісового фонду Івано-франківської області транспортних засобів та інших механізмів, окрім тих, що використовуються для лісогосподарської мети та охорони лісів від пожеж у період високої пожежної небезпеки за умовами погоди.

Гранти на оплату навчання

В цей тяжкий і нелегкий час для всіх українців, в умовах військового стану, багато сімей вже постраждало від рук ворога. В зв'язку з цим ми хочемо потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання. Давайте об'єднаймося!