10 нових віртуальних турів Івано-Франківщиною з'явились на Google Maps

Департамент міжнароджного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації з метою популяризації туристичного потенціалу області та розвитку внутрішнього туризму впродовж 2022-2023 рр. оцифрував 10 нових об'єктів історико-культурної та природної спадщини Прикарпаття.

До уваги аграріїв: як вберегтись від шкідників запасів зернових культур

В області почалися жнива. Цьогорічна погода вносить багато нестандартних умов для сільгоспвиробників. Це стосується як догляду за посівами озимини, так і збереження вже зібраного урожаю, який знаходиться у складах та коморах.   

Від початку року 144 подавачі заяв з Івано-Франківщини отримали позитивне рішення Державного центру зайнятості щодо надання їм мікрогрантів

За підсумками десятого періоду подачі заяв на отримання мікрогрантів, який тривав з 5 по 18 червня 2023 року, Івано-Франківська область посіла третє місце за кількістю прийнятих Державним центром зайнятості позитивних рішень.

Як доглядати за домашніми улюбленцями в літню пору – поради ветеринара

Поведінка котів і собак зазвичай змінюється у літню пору року, тому, наприклад, зниження апетиту не обов'язково є тривожним сигналом. Якщо ж ви спостерігаєте сукупність нижчезазначених симптомів, необхідно вжити термінових заходів. Серед них: