Аналіз стану з пожежами на території Рожнятівського району

З початку 2019 року на території Рожнятівського району виникло 116 пожеж, у вогні загинула одна людина. Вогонь завдав збитків на суму близько 10 млн. грн.. Внаслідок пожеж знищено та пошкоджено 36 будівель та споруд різного призначення. Пожежно-рятувальним підрозділам вдалось врятувати 36 будівель від знищення вогнем та матеріальних цінностей на суму приблизно 16 млн. грн.

Аналіз стану з пожежами на території Рожнятівського району

З початку 2019 року на території Рожнятівського району виникло 112 пожеж, з них – 60 випадків загорань сухостою, у вогні загинула одна людина. Вогонь завдав збитків на суму близько 9 млн. грн.. Внаслідок пожеж знищено та пошкоджено 34 будівлі та споруди різного призначення. Пожежно-рятувальним підрозділам вдалось врятувати 35 будівель від знищення вогнем та матеріальних цінностей на суму приблизно 16 млн. грн.

Звернення до мешканців Рожнятівщини!

З року в рік, як свідчить статистика, саме в літній пожежонебезпечний період частішають випадки пожеж в лісових масивах, на торфовищах, сільгоспугіддях.