Стоп корупції

У випадку, якщо Ви стали свідком або об’єктом незаконних, корупційних дій з боку працівників системи ДСНС на території району, для отримання необхідної інформації та кваліфікованої допомоги можете повідомляти за «телефоном довіри» в ДСНС (044) 289-12-41 та УДСНС в області (0342) 53-71-41.

Порядок дій у разі пожежі У разі виявлення ознак пожежі кожний громадянин зобов’язаний:

- негайно повідомити про це за телефоном 101 (при цьому необхідно назвати місцезнаходження об’єкта, вказати кількість поверхів будинку, місце виникнення пожежі, обстановку на пожежі, наявність людей, а також повідомити своє прізвище);

Добровільна пожежна охорона

У ряді країн світу більшість пожеж ліквідовується силами громади до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів. Тому за рішенням органу місцевого самоврядування чи наказом керівника суб’єкта господарювання було б доцільне створення добровільних пожежних дружин (команд), згідно постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 2013 р. № 564 «Про Порядок функціонування добровільної пожежної охорони».

Аналіз стану з пожежами на території Рожнятівського району

Впродовж січня 2020 року на Рожнятівщині виникло 19 пожеж, на яких загинула одна людина. Вогонь завдав збитків на суму близько 850 тис. грн. Внаслідок пожеж знищено та пошкоджено 6 будівель та споруд різного призначення. Пожежно-рятувальним підрозділам вдалось врятувати 6 будівель від знищення вогнем та матеріальних цінностей на суму приблизно 19 млн. грн.

Дії населення під час виникнення пожежі

У ряді країн світу більшість пожеж ліквідовується силами мешканців будинку до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів. Тому громадянам було б доцільно знати основні первинні заходи щодо гасіння пожеж.

Застереження!

У зв’язку з погіршенням погодних умов виникає зростання ймовірності виникнення надзвичайних ситуацій в районі.

Не залишайте дітей без нагляду!

Відомо, що найбільше багатство нації, її майбутнє – молоде покоління. Життя – безцінне, а дитяче – тим більше. Надзвичайно прикро, коли воно наражається на небезпеку без жодних на те підстав. Як свідчить статистика, найбільше випадків виникнення пожеж з вини дітей відбувається в період світлого дня, коли діти залишаються без нагляду дорослих.