Впродовж січня 2020 року на Рожнятівщині виникло 19 пожеж, на яких загинула одна людина. Вогонь завдав збитків на суму близько 850 тис. грн. Внаслідок пожеж знищено та пошкоджено 6 будівель та споруд різного призначення. Пожежно-рятувальним підрозділам вдалось врятувати 6 будівель від знищення вогнем та матеріальних цінностей на суму приблизно 19 млн. грн.

Виникнення пожеж по населених пунктах: смт Брошнів-Осада – 3, с. Спас – 2, с. Верхній Струтин – 2, с. Нижній Струтин – 2, с. Креховичі – 2, смт Перегінське, с. Липовиця, с. Князівське, с. Гриньків, с. Рівня, с. Цінева, с. Слобода Рівнянська, с. Дуба.

Розподіл пожеж по причинах: необережне поводження громадян з вогнем – 15 випадків, порушення правил експлуатації електроустановок та електромереж – 2 випадків, порушення правил при влаштуванні та експлуатації опалення – 2 випадки.

Шановні мешканці Рожнятівщини! Дотримуйтесь правил безпеки!

В екстрених ситуаціях телефонуйте «101»!

Петро Людкевич

начальник Рожнятівського РВ Управління ДСНС України в області