Радіаційний фон на Прикарпатті в межах норми

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями  Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.

Тарифи на тепло, розподіл природного газу та постачання гарячої води не зростатимуть

В Україні на період дії воєнного стану та шести місяців після його закінчення запроваджується мораторій на підвищення тарифів на послуги з розподілу природного газу, теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання) та послуги з постачання гарячої води для всіх категорій споживачів.

Права споживачів під час гарантійного ремонту технічно складної побутової техніки

Багатьом відома ситуація, коли техніка,  яка знаходиться на гарантійному обслуговуванні виходить з ладу і споживач, намагаючись їх полагодити, стикається з численними проблемами.

До уваги споживачів та операторів ринку харчових продуктів: небезпечне морозиво з Франції

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про надходження інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 12.07.2022 р. №2022.4027-fup 10 стосовно виявлення етиленоксиду у ванільному морозиві, що експортувалося з Франції (виробник: Häagen-Dazs, France) до України (оптовий продавець: ТОВ «Сільпо Фуд», вул. Гоголівська, 1 а, с.Квітневе, Київська область, 074081).

До уваги аграріїв: прогноз розвитку шкідників та хвороб  сільськогосподарських рослин на липень 2022 року

До уваги аграріїв: прогноз розвитку шкідників та хвороб сільськогосподарських рослин на липень 2022 року

В червні різке підвищення температурного режиму пришвидшило проходження фаз розвитку сільськогосподарських рослин, а висока вологість повітря та опади сприяли поширенню хвороб.

Як вберегтись від ботулізму

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що до Держпродспоживслужби надходить інформація про реєстрацію харчових отруєнь та випадків гострої кишкової інфекції, пов’язаних із вживанням небезпечних та неякісних харчових продуктів.