Нещодавно  запрацював телеграм-канал «Захист прав споживачів»

Нещодавно запрацював телеграм-канал «Захист прав споживачів»

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує громадськість, що з метою забезпечення принципів прозорості і відкритості діяльності, підвищення рівня поінформованості суспільства у відповідній сфері, Держпродспоживслужбою створено та забезпечено функціонування телеграм-каналу «Захист прав споживачів» .

Спеціалісти Держпродспоживслужби підготували прогноз розвитку шкідників та хвороб сільгоспкультур у серпні

Агрометеорологічні умови в кінці липня (періодичні дощі та сильні зливи) сприяли поповненню ґрунтової вологи та ефективно вплинули на розвиток вегетуючих пізньостиглих рослин. Висока вологість повітря та помірні температури сприятимуть інтенсивному розвитку хвороб. Подальший високий температурний режим збільшуватиме шкідливість фітофагів, а також спричинить передчасне дозрівання врожаю.

Щоб отримати Посвідчення на право роботи з пестицидами,  необхідно пройти навчання, тестування та отримати відповідне свідоцтво

Щоб отримати Посвідчення на право роботи з пестицидами, необхідно пройти навчання, тестування та отримати відповідне свідоцтво

Головне управління Держпродспоживслужби у Івано-Франківській області повідомляє, що з 28 червня 2023 р. набрала чинності Постанова КМУ від 9 травня 2023 р. № 458 «Про затвердження Порядку одержання посвідчення про право роботи з пестицидами», яка визначає умови одержання посвідчення про право роботи з пестицидами особами, діяльність яких пов’язана з організацією та проведенням робіт із зберігання, застосуванням пестицидів, а також  торгівлею ними.

Повідомлення RASFF стосовно виявлення охратоксину А в меленій каві з Австрії

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 18.07.2023 р. №2023.4690-fup2 стосовно виявлення охратоксину А в меленій каві (виробник: Gruppo Gimoka srl, Trezzano S/N, Італія), що експортувалась з Австрії (оптовик: GUNZ Warenhandels GmbH, Mäder) до України (отримувач: ТОВ «ТД ГУРМАНДІЗ», вул. Костянтинівська 72, м. Київ, 04080 ).

До уваги аграріїв: як вберегтись від шкідників запасів зернових культур

В області почалися жнива. Цьогорічна погода вносить багато нестандартних умов для сільгоспвиробників. Це стосується як догляду за посівами озимини, так і збереження вже зібраного урожаю, який знаходиться у складах та коморах.

Як доглядати за домашніми улюбленцями в літню пору – поради ветеринара

Поведінка котів і собак зазвичай змінюється у літню пору року, тому, наприклад, зниження апетиту не обов'язково є тривожним сигналом. Якщо ж ви спостерігаєте сукупність нижчезазначених симптомів, необхідно вжити термінових заходів. Серед них: