4 червня - День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації. Цей день нагадує нам про те, що війна – це найбільший злочин людства, коли гинуть навіть найбезневинніші – діти.

Кожна дитина, що загинула була сповнена надій, мрій та нескінченного потенціалу, але росія забрала в них право вирости.

Діточки Спаської громади вшанували пам'ять загиблих встановивши лампадки біля каплички Пречистої Діви Марії у селі Спас. Ці свічечки - це символ нашого глибокого суму і співчуття батькам, родинам та близьким цих дітей. Пам'ятаймо про цих невинних жертв та про нашу відповідальність перед майбутніми поколіннями.

Ми повинні працювати над тим, щоб світ, в якому наші діти ростуть, став безпечним. Тому сьогодні уся Україна самовіддано бореться за щасливе майбутнє кожної української дитини.

Миру всім нам!