Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечують захист прав та задоволення вимог споживачів шляхом попереднього розгляду
звернень.
     Так протягом серпня-вересня 2023 року за сприяння спеціалістів Держпродспоживслужби споживачам повернуто кошти в сумі понад 28 тис. грн., а саме:
- 6800 грн. – за несправний гриль-барбекю,
- 3899 грн. – за неотриманий планшет, замовлений через інтернет-магазин,
- 3600 грн. – за послуги бронювання готелю,
- 3500 грн. – за неякісний ремонт комп’ютера,
- 2900 грн. – за несправну бензопилу,
- 2000 грн. – за неякісний вайфай-роутер,
- 4925 грн. – за речі (взуття, одяг, електрочайник), які не підійшли споживачам за розміром та моделлю,
- 433 грн – за неправильно видану решту при розрахунку за товар.
     Нагадуємо: у разі порушення ваших прав – звертайтесь із заявою до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за адресою:

76019 вул. Берегова, 24, м. Івано-Франківськ, або надсилайте заяву зручним способом:
- поштою,
- електронною поштою – ifdergprod@vetif.gov.ua ,
- через веб-сайт управління – https://vetif.gov.ua/activity-management/online-pruyomnaa.html

Контактний телефон 0342-52-83-98.