Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє, що з метою виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в області на
2023 рік та наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 29.08.2023 No 634 на території Івано-Франківської області, протягом другої декади вересня 2023 року, буде проведена осіння кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу шляхом наземного розподілу принад з вакциною на узліссях, узбіччі доріг, річок, сільськогосподарських угідь, у лісах – на перехрестях доріг, на території вирубок.
     Вважаємо за необхідне повідомити про пероральну імунізацію заклади охорони здоров'я та заклади освіти.

Начальник
Головного управління                                                                                                            Роман ГУРСЬКИЙ