Працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели першу перевірку щодо продажу та реклами ароматизованих сигарет і рідин до електронних пристроїв для куріння.
    Після скарги місцевої жительки промоніторили один з маркетів Івано-Франківська. Про це Суспільному розповіла завідувач сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства, пробірного контролю Головного управління Держпродспоживслужби в області Валентина Сенчук.
     З її слів, повідомлення про порушення у викладці й рекламі тютюнових виробів та електронних сигарет одному із маркетів Івано-Франківська надійшло від місцевої жительки. «До нас звернулася зі скаргою вчителька на пенсії, громадська діячка, яка, я так зрозуміла, знає законодавство. Вона помічає, як неповнолітні діти курять новітні гаджети. І жінка вимагає контроль з боку держави, як і що рекламують, стимулюють, продають», - говорить Валентина Сенчук.
     Як це було – у відеосюжеті: