стану в умовах воєнного стану» , відповідно до якої громадяни України, перебуваючи за кордоном, зможуть отримати послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.
     Закордонні дипломатичні установи України наділяються повноваженнями щодо:
- проведення державної реєстрації актів цивільного стану;
- внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання;
- повторної видачі свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану;
- видачі витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.
     Вищевказані послуги українці матимуть можливість отримати за кордоном незалежно від місця їх проживання (перебування).
     Перелік закордонних дипломатичних установ, які здійснюватимуть надання послуг з державної реєстрації актів цивільного стану, має визначити Міністерство закордонних справ.
     Постанова набирає чинності через 10 днів з дня її опублікування – 06.02.2023р.
     Ознайомитися з постановою можна за посиланням:
zakordonnymy-dypl-a66