Який термін зберігання документів у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) або у центрах "Паспортний сервіс"  Державного підприємства «Документ»:
     Паспорт громадянина України для виїзду за кордон - 1 місяць.
     ID-картка - 3 місяці.
     Після закінчення зазначених термінів оформлені документи передаються до терпідрозділів та відділень ДМС для подальшого зберігання.
     Такі ж терміни зберігання документів діють і в центрах обслуговування громадян «Паспортний сервіс» — відокремлених підрозділах на території Європи.
     Проте, звертаємо Вашу увагу: термін зберігання готових ID-карток та паспортів для виїзду за кордон (при одночасному оформленні) у центрах обслуговування громадян «Паспортний сервіс» — відокремлених підрозділах на території Європи становить три місяці з моменту їх надходження. Після закінчення цього терміну паспортні документи разом із заявою-анкетою та долученими до неї документами повертаються для зберігання до відповідного територіального підрозділу ДМС на території України.
     Скільки оформлена ID-картка громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон зберігається в підрозділах ДМС?
     Готові ID-картка та паспорт для виїзду за кордон зберігаються у ДМС протягом двох років. Також Ви можете написати заяву і продовжити термін зберігання Вашого паспортного документа до трьох років.
     Проте, звертаємо увагу, що до закінчення дії воєнного стану та обмежень, пов’язаних з пандемією COVID-19 в Україні, оформлені документи зберігатимуться у ДМС необмежений термін.
     Нагадуємо: Ви можете скористатись онлайн-записом до електронної черги https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html та онлайн-оплати послуг, за якими Ви звертаєтеся.
     Записатися в електронну чергу для оформлення паспортних документів у відокремлених підрозділах ДП «Документ» за кордоном можна за посиланням https://warszawa.pasport.org.ua/solutions/e-queue