12 березня відбулося відкриття поліцейської станції в Спаській громаді!
      У рамках програми територіальна громада отримала сертифікат, а дільничний офіцер  - службовий автомобіль кросовер Renault Duster.

     Після проходження конкурсного відбору, майор поліції Юрій Малішевський служитиме у поліцейській станції у с. Луги, Спаської сільської ради.

   


    Юрій Малішевський показав спорядження, яким оснащена службова автівка: там є набір інструментів, бензопила, ліхтар, медаптечка, бодікамера, світловідбивний одяг та мобільний термопринтер для оперативного друку постанов про адміністративні правопорушення!

   

   

     Дільничний інспектор наголосив, що цей проєкт спрямований на налагодження спільної роботи з місцевою владою для створення безпечного середовища у громаді. 
 "Дільничний інспектор буде виконувати свої функції на забезпечення порядку у територіальній громаді, де він працюватиме і житиме, тобто буде ближчим до своєї громади і відповідно знатиме про всі її проблеми і потреби", – розповідає начальник відділення поліції № 2 смт. Рожнятів Калуського районного відділу поліції, підполковник поліції Василь Сав’як.

   


    Спаський сільський голова Микола Медвідь наголосив на результативній співпраці та взаємодії органів місцевого самоврядування, задля забезпечення правопорядку  та впровадження заходів для попередження правопорушень.

   

  


    Мета проєкту «Поліцейський офіцер громади» – вийти на «новий рівень комунікації і поліцейського сервісу», оскільки громада отримує свого офіцера поліції, який буде доступний для населення та постійно працюватиме поруч з мешканцями територіальної громади.

   

   

  Проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізовується у рамках реформи поліції за підтримки американських партнерів.