Шановні мешканці Спаської громади!

   Закінчилися зимові релігійні свята, які зігрівають добром і злагодою наші серця, вселяють надію на те, що майбутнє буде щасливим, завтрашній день буде радісним, а Україна вільною й єдиною.

   Чи не символічно, що саме по завершенню цих величних свят, понад 100 років тому відбулась вікопомна подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об'єдналися в самостійну соборну державу.

   Акт Злуки був проголошений на Софійському майдані в Києві. Об'єднавча акція 1919 року залишила глибокий слід в історичній пам'яті українського народу. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом. Під прапор єдиної держави стали люди різні за своїм походженням та освітою, майновим станом і звичаями. Їх об'єднало розуміння того, що тільки соборний народ є нацією. Історичний досвід  постійно нагадує – головною, незаперечною, неперехідною цінністю для всіх нас є незалежна, соборна держава.

   Нехай День Соборності та Свободи України назавжди буде джерелом надії на наше краще майбуття! Сильна держава це країна, яку будують її мешканці разом!

   Слава Україні! 

   Хай береже вас Господь!

   Миру вам і Божої Благодаті!

 

 

З повагою  

Спаський сільський голова 

Микола Медвідь