Обдаровані діти – цвіт та майбутнє нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь нашої громади!

З метою підтримки та заохочення талановитої молоді, Спаська сільська рада затвердила чотири щомісячних стипендії обдарованим дітям нашої громади.

Усі стипендіати є здобувачами освіти загальноосвітніх навчальних закладів, які мають високий рейтинг успішності чи є призерами Міжнародних конкурсів, змагань, фестивалів, що мають офіційний статус.

Такий стимул для дітей дає поштовх для подальшого розвитку здібностей і талантів підростаючого покоління, додає впевненості в своїх силах та переконаності у необхідності підкорювати нові вершини знань.

На підставі розпорядження сільського голови Миколи Медвідь, від 04 січня 2020р., призначили щомісячну стипендію за рахунок коштів місцевого бюджету таким учням:

1. Юрчишин Ользі  Вікторівні, учениці Спаського ліцею за перемогу в

міжнародному конкурсі «Georgia STAR».

2. Дранчук Інні Павлівні, учениці Липовицького ліцею за зайняте ІІІ

місце у ІІІ етапі обласної учнівської олімпіади з математики.

3. Магас Юлії Василівні, учениці Липовицького ліцею за зайняте ІІІ місце

у дослідницьких роботах МАНу, секція «Археологія».

4. Дичкевичу Олександру Васильовичу, учню Спаського ліцею за зайняте

ІІІ місце у ІІІ етапі обласної учнівської олімпіади з історії.

Щиро вітаємо стипендіатів та бажаємо нових творчих злетів!!!