Шановні жителі Спаської громади!

23-24 лютого та 01 березня 2021 року проведено обласний етап ХІV Міжнародного конкурсу з українознавства.

Здобувачі освіти Липовицького ліцею Спаської сільської ради Михайлишин Віта (учениця 9 класу) та Магас Юлія (учениця 10 класу), під керівництвом наукових керівників Андрейків Василя та Андрейків Марти, стали переможцями обласного етапу ХІV Міжнародного конкурсу з українознавства та зайняли почесне 1 місце!

Учасники міжнародного конкурсу з українознавства Михайлишин Віта та Магас Юлія зі своїми науковими керівниками (Василь Андрейків та Марта Андрейків).

Фото без опису   Фото без опису

Завідувач шкільного музею Андрейків М.М. та учениця Магас Юлія записують спогади старожила с. Липовиця Сенів П.М.

Фото без опису   Фото без опису

Юна бойківчанка, здобувачка освіти, 10 клас Липовицького ліцею Магас Юлія.

Фото без опису   Фото без опису

Дослідниця Михайлишин Віта, учениця 9-го класу Липовицького ліцею.

Фото без опису   Фото без опису

Краєзнавчі уроки з учнями 9-го класу біля каменя О. Довбуша, поблизу с. Суходіл.

Фото без опису   Фото без опису

Наказ про підсумки конкурсу.

Фото без опису   Фото без опису

Вітаємо наших переможців! Творчих вам злетів та ще багато підкорених вершин! Наша громада пишається вами! Дякуємо!)