У квітні 2020 року стартував спільний проєкт мережі магазинів «АТБ-маркет» з Міністерством соціальної політики із забезпечення соціально незахищених верств населення продуктами харчування. Даний проєкт започатковано для того, щоб люди, які входять до категорії найбільш вразливих, дотримувалися карантину, не виходили з дому. 87 соціальних пакетів (продуктових наборів) було виділено для одиноких осіб, одиноко проживаючих,  громадян похилого віку, яким виповнилося 80 і більше років,  які потребують догляду та  осіб з інвалідністю , які проживають в населених пунктах Спаської сільської ради об’єднаної територіальної громади.  Працівники Спаської сільської ради ОТГ впродовж кількох днів вручали продуктові набори вище вказаним категоріям людей.

Виконавчий комітет Спаської сільської ради об’єднаної територіальної громади висловлює щиру подяку  керівництву мережі продуктових магазинів «АТБ» за допомогу людям, які особливо потребують соціального захисту в цей важкий для країни час!