Тренінг "Як спілкуватися з військовими та їх родинами " .

13 листопада відбувся  тренінг  «Як спілкуватися з військовими та їх родинами». На тренінгу були присутні працівники ЦНАП, відділу соціальної роботи з населенням та обслуговуванням на дому, відділу служби у справах дітей, відділу економіки, інвестиції та зовнішніх зв’язків, відділу культури, туризму та молоді.

Що значить патріотизм у житті сучасної людини?

1 листопада відбувся семінар-тренінг на тему: «Що значить патріотизм у житті сучасної людини?»      Патріотизм передбачає любов до духовних, культурних і матеріальних цінностей своєї Батьківщини, бажання збереження її характерних особливостей, її культурного надбання та захист інтересів своєї громади, народу в цілому.      Саме національно-патріотичне виховання забезпечує всебічний розвиток особистості, розвиток здібностей та обдарувань дитини, збагачення на цій основі інтелектуального потенціалу народу, його духовності, культури, виховання громадянина України, здатного до самостійного мислення, суспільного вибору і діяльності.      Що робить нас патріотами?      Патріот, по-перше, любить та прагне розвивати свою рідну країну, по-друге, намагається захистити та зробити так, щоб інші люди поважали його країну. Справжнім патріотом України є людина, яка не тільки думками, а й діями показує любов та відданість до своєї країни.

Організація роботи з ВПО.

27 жовтня проходив тренінг "Організація роботи з ВПО", на якому були розглянуті питання: