Призначення пенсії у разі втрати годувальника членам сім’ї, зниклих безвісти у зв’язку зі збройним конфліктом

Інформація про осіб зниклих безвісти під час збройної агресії росії зібрана у Єдиному реєстрі зниклих безвісти. На підставі витягу з реєстру люди зможуть звернутися до Пенсійного фонду, або через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України , щоб отримати пенсію по втраті годувальника непрацездатним членам сімʼї.

єВідновлення - грошова компенсація на ремонт пошкодженого житла

10 травня стартувала програма  "єВідновлення", в рамках якої можна отримати до 200 тисяч гривень компенсації на відновлення покодженого майна через війну. Витратити ці кошти можна буде на будівельні матеріали чи послуги підрядників, які є учасниками програми.

Психологічна і правова допомога онлайн. Довідник провайдерів, які надають психологічну та правову допомогу постраждалим від війни РФ проти України.

За результатами оритування команда ГО "Вектор прав людини" підготувала "Довідник провайдерів, які надають психологічну та правову допомогу постраждалим від війни рф проти України".

Програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи

Інтерв’ю генерального директора Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю щодо протезування та реабілітації учасників бойових дій та постраждалих громадян в Україні

Переглянути відеозапис інтерв'ю можна за посиланням: https://www.ispf.gov.ua/news/intervyu-generalnogo-direktora-fondu230219

Соціально-психологічний центр для підтримки ветеранів у м. Славутич, Київської області

У місті Славутичі Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр. Установа знаходиться у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України і на загальнодержавному рівні надає послуги ветеранам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, членам родин ветеранів та членам сімей загиблих.