Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує виробників, імпортерів та розповсюджувачів мийних засобів, про те, що Кабінет Міністрів України затвердив постанову від 19.08.2023 р. № 872 «Про внесення зміни до пункту 20 Технічного регламенту мийних засобів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2008 р. № 717 (далі – Технічний регламент).

А саме, уряд виключив  висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на продукцію з комплекту технічної документації, яку обов'язково формує виробник або його уповноважений представник для підтвердження відповідності мийного засобу вимогам Технічного регламенту.
     Відповідні зміни внесені до  пункту 20 Технічного регламенту мийних засобів .
     Основною ціллю прийняття постанови є приведення вимог Технічного регламенту у відповідність до Закону України від 06.09.2022 р. № 2573-IX «Про систему громадського здоров’я».