Представництво Європейського Союзу в Україні та ГО «Інтерньюз-Україна» організовує в Івано-Франківській області дводенний тренінг «Російська пропаганда в Івано-Франківській області: виявлення,
розвінчання, захист».
     Під час тренінгу учасники отримують відповіді на такі запитання: Які наративи та канали поширення фейків використовує російська пропаганда в Івано-Франківській області? Якими є дезінформаційні наративи Росії під час війни? Якими є найбільш дієві методи розвінчання російських фейків?
     Тренери:
● Ольга Юркова, співзасновниця фактчекінгового медіа StopFake;
● Альона Гришко, аналітикиня в ГО «Інтерньюз-Україна»;
● Валерія Ковтун, засновниця та керівниця Національного проєкту з
медіаграмотності «Фільтр» МКІП;
● Світлана Сліпченко, керівниця VoxCheck від VoxUkraine.
     Коли: 6 та 7 квітня 2023 року, 15:00–18:00
     Для кого? Активна молодь, представники ГО, журналісти та всі, хто зацікавлений у викритті фейків російської пропаганди.
     Для участі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму до середи, 5 квітня, включно.
     Відбір учасників проходить на конкурсній основі — за змістом надісланих заявок. Участь у тренінгу безоплатна.
     За докладною інформацією звертайтеся до менеджера заходу Станіслава Королькова, e-mail: skorolkov@internews.ua, +380 99 455 23 75 (Telegram, WhatsApp, Viber).
     Захід реалізується в межах проєкту «Діяльність ЄС у сфері регіональної інформаційної та культурної дипломатії 2022–2023», що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні.

Директор департаменту:                                                                                                              Олександр ЗРАЙКО