Зібрали чергову добірку корисних новин для бізнесу, які варті вашої уваги!

     Безоплатний курс про фінансову грамотність

Підприємці сьогодні повинні знати, які ресурси доступні, щоб не лише продовжити роботу, а й масштабуватися. Щоб допомогти українському бізнесу покращити фінансову грамотність, мережа центрів Дія.Бізнес разом з UKRSIBBANK та Mastercard акумулювали свої зусилля та запускають серію освітніх подій. 

Детальніше

     Бізнес спільно з Офісом з розвитку підприємництва та експорту й національним проєктом Дія.Бізнес запустили маркетплейс Made With Bravery, який об’єднує найкращих виробників України. Підтримати українських виробників може кожен, адже товари доступні до замовлення як у межах держави, так і за кордон. На маркетплейсі можна придбати одяг, товари для дому та дітей, косметичні засоби, твори мистецтва, а також мерч Brave. 5% від вартості кожного проданого товару буде передано фандрейзинговій платформі UNITED24 на підтримку розвитку України. 

Підтримати українське

     Безоплатні послуги для розвитку бізнесу

Малий та середній бізнес, що перебуває в кризовому стані через війну, що триває, може отримати безоплатні консультації за такими напрямами: маркетинг та продажі, менеджмент, управління персоналом, фінанси та фандрейзинг, цифрова трансформація. Дедлайн подання заявок: 1 жовтня 2022 року. 

Отримати консультацію

     Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес і UA Anti-crisis запускають експрес-курс для малого й середнього бізнесу «Check-up та реанімація бізнесу», під час якого українські підприємці зрозуміють основні бізнес функції та що робити для відновлення та утримання ефективності у складні періоди.

Стартуємо разом

     Навчання для компалаєнс-спеціалістів

YouControl.Academy запустила онлайн-навчання для компалаєнс-спеціалістів — менеджерів із перевірки контрагентів та з інших завдань для допомоги бізнесу. Навчання систематизує і синхронізує в одному проєкті все найкраще з міжнародної практики.

Дізнатися більше

     Що потрібно бізнесу?

Традиційно продовжуємо моніторити стан бізнесу в умовах війни, щоб бути в курсі поточної ситуації та потреб українського підприємництва. Тож запрошуємо поділитися з нами вашими думками. 

Пройти опитування

     А ви замислювалися про те, що дає екологічна відбудова економіки? Це збільшує можливість залучення іноземних інвестицій, адже сьогодні міжнародні фінансові організації підтримують лише дружні до довкілля технології. Деталі шукайте в новому аналітичному матеріалі від Офісу з розвитку підприємництва та експорту, Дія.Бізнес, Центру розвитку інновацій та Advanter Group.

Ознайомитися

     Триває набір компаній: виставка органічних продуктів у Дубаї, ОАЕ

Наразі триває набір компаній-учасниць, які зможуть представити свою продукцію в межах колективного стенда України на міжнародній виставці Middle East Organic & Natural Product Expo 2022, яка відбудеться 13–15 грудня. Дедлайн реєстрації продовжено до 30 жовтня 2022 року, щоб кожен охочий зміг подати заявку і вже цієї зими представити свою компанію на виставці органічних та натуральних харчових продуктів в ОАЕ (Дубай). 

Взяти участь

     Оновлений графік вебінарів «Експромо»

Щоб навчання під час вебінарного проєкту «Експромо» було більш ефективним, з наступного тижня зустрічаємося вдвічі частіше. Таким чином ви зможете швидше пройти матеріал, краще познайомитися з експертами та якнайскоріше почати експорт своєї продукції.

Ознайомитися

Дія.Бізнес — національний проєкт із розвитку підприємництва та експорту, що реалізується ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» спільно з Міністерством цифрової трансформації України.

Mailerlite підтримує національний проєкт Дія.Бізнес, аби ще більше українських підприємців у 2022 році мали змогу отримувати листи з можливостями для розвитку бізнесу.