Шановні жителі нашої громади!

Щиро вітаю усіх зі святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисників та захисниць України, Днем українського козацтва та 79-ю річницею створення УПА!

У такий знаменний день, схилімо голови перед твердою волею та героїзмом наших Героїв, вклонімось разом Святому Покрову Божої Матері, щоб запалилося повстанською мудрістю сьогоднішнє молоде покоління до подвигів та праці заради майбутнього Української незалежної держави.

Бажаю усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців!
   Щиро зичу усім українським воїнам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Нехай служба буде спокійною, мирною, а життя – яскравим, довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов. Шана і слава захисникам України!

Україна святкує! Україна переможе!
     Слава Україні! Героям слава!

З повагою сільський голова

Спаської сільської ради ТГ