Шановні жителі Спаської громади!

Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця.
     Тяжко дається вона нам на сьогоднішній день. Ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора, її Незалежності. Та попри все, ми твердо віримо в нашу перемогу! Про це мріяли і за це вмирали сотні героїв України, за це боролись наші діди - прадіди. І ми з вами зобов'язані продовжити їх справу! Ми збудуємо, на заздрість всім ворогам, вільну незалежну і квітучу Україну!

З нагоди 30-ї річниці незалежності нашої держави,  бажаю вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України!

СЛАВА  УКРАЇНІ !

ГЕРОЯМ  СЛАВА !