Шановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та мешканці Спаської сільської ради!

    З приходом весни та тепла виникло бажання бачити громаду чистою та охайною, яка потребує нашого з вами піклування та бережливого ставлення .

    Отже, для забезпечення екологічного благополуччя жителів громади, збереження та збільшення зон зелених насаджень, підтримки чистоти і порядку в громаді, запрошуємо вас долучитися до низки заходів по прибиранню території громади у квітні 2021 року, зокрема провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених за вами територій, смуг відведення автомобільних доріг та вулиць, навести лад на територіях прилеглих садиб, вулицях, господарських територіях. Адже чистота громади – справа спільна для всіх і кожного!

     Традиційний весняний місячник санітарної очистки та благоустрою розпочинається з 12 квітня 2021 року.  Місячник оголошується з метою покращення санітарного стану території громади після зими, проведення підготовки до святкування Великодня та дня благоустрою територій населених пунктів громади ( 2 травня).

З повагою виконком Спаської сільської ради.